محصولات

خانه ای خواهیم ساخت به وسعت یک شهر

ما نیز همانند بسیاری از شما مراجعه کنندگان به این پایگاه مجازی در برهه ای از زمان سختی ها و پیچیدگی های مراحل انتخاب ، خرید و مشخصات فنی در شکل سنتی را چشیده ایم و به خوبی می دانیم که یافتن بهترین گزینه ممکن برای انتخاب ، محاسبات و خرید تاسیسات ساختمان و صنعت در بازار فعلی کاری بس پر دغدغه ، زمان بر و گیج کننده است.

از این رو به عنوان گروهی که نسبت به مقوله تاسیسات و تحولات گوناگون این صنعت پویا بی تفاوت نیست ، بر آن شدیم که ضمن بررسی عمیق و علمی بازار کشور و بررسی تجارت مشابه خارجی و درک نیازها ، محدودیت ها و فرصت های موجود به ایجاد و راه اندازی این پایگاه مجازی بپردازیم.

خانه تاسیسات شهر www.hicco.ir با ساده و روشن سازی فرآیند محاسبه ، طراحی ، انتخاب و خرید انواع تاسیسات ساختمانی و صنعتی ،شما را یاری می کند تا با کمترین دردسر و در کمترین زمان،نیازهای خود را پاسخ دهید.

قرار است خانه تاسیسات شهر ، شهر  همیشه در دسترس شما باشد تا در برهه ای که به هیچ مرجع تولیدی ، محاسباتی و انتخابی دسترسی ندارید تنها با ورود به hicco.ir پاسخگوی نیاز شما باشیم.

اگرچه نهایت سعی خود را نموده ایم که با حداکثر سادگی به فرآیند انتخاب و خرید دست پیدا کنید، لیکن همواره مشتاق دریافت نظرات و پیشنهادات شما برای هرچه بهتر شدن و کارآمدتر شدن این فرآیند هستیم. در صورتی که علاقه به بیان پیشنهاد و انتقاد و یا همکاری دارید آنها را با درمیان بگذارید.

بیایید تا از امروز متفاوت باشیم

با تشکر - گروه مشاوران خانه تاسیسات شهر

کلیه حقوق این وب سایت به خانه تاسیسات شهر تعلق داشته و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
Copyright 2014 arsl.ir All Right Reserved